polski english

COOKIE

Witryna obsługuje pliki cookie (są to specjalne pliki pochodzące z danej witryny internetowej odnotowywane i zapamiętywane przez daną przeglądarkę internetową), które są następnie zapisywane na dysku twardym użytkownika. Ten rodzaj plików służy m.in. ułatwieniu poruszania się po naszym serwisie, a także mogą służyć lepszemu zapamiętywania określonych preferencji użytkownika w ramach naszego serwisu.
Zostałem poinformowany

o firmie

Nasza przygoda z Pasją, Techniką i Adrenaliną rozpoczęła się w roku 2001. Początkowo niewielka firma z biegiem lat rozrastała się, zdobywała wiedzę, doświadczenie, nowy asortyment i co najważniejsze, wiernych klientów.

Od momentu powstania wprowadziliśmy do naszej ofert ponad 10000 produktów, stworzyliśmy profesjonalny dział handlowy, zajmujący się dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości towaru na terenie całej europy. Posiadamy szerokie kontakty wśród producentów z całego świata, Japonii, Tajwanu, Stanów Zjednocznonych, Hong Kongu, Chin i Europy.

Nieustannie zdobywamy nową wiedzę i bezcenne doświadczenie by móc zapewnić naszym klientom obsługę najwyższej jakości.

panel hurtowy

W celu logownia do platformy B2B wprowadź swój login i hasło:współpraca

Jako oficjalny dystrybutor kilkunastu producentów z całego świata, gwarantujemy wsparcie marketingowe oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z naszym działem handlowym za pomocą formularza i prześlij dokument swojej firmy.

dystrybucja

Jesteśmy firmą działającą w branży militarnej i outdorowej od 2001 roku, przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie importu, dystrybucji oraz obsługi posprzedażowej. Naszą firmę tworzą pracownicy, dla których praca w naszej branży jest dopełnieniem pasji i zainteresowań, a profesjonalizm nieodłacznym jej elementem...